Аграрії Черкащини сплатили майже 878 мільйонів гривень податків і зборів

аграріїЯк повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська аграрії Черкащини за 7 місяців 2020 року сплатили 877,7 млн грн податків і зборів із зарплат найманих працівників.

Операція «Урожай» розпочата в Черкаській області з 2010 року та спрямована на організацію контролю за реальним станом легалізації найманої праці та виплати заробітної плати працівникам, зайнятим в аграрному виробництві на всіх його етапах.

Протягом січня – липня 2020 року надійшло 473 млн грн податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати, 43,8 млн грн військового збору та 360,9 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Цьогоріч за рахунок офіційного працевлаштування 5,6 тис. осіб, 681 сільгосппідприємство збільшило фонд оплати праці на 59,3 млн грн, а 314 підприємств агросектору підвищили заробітну плату, чим збільшили фонд оплати праці на 18,2 млн гривень.

Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в результаті збільшення фонду оплати праці з початку року склали 47,5 млн гривень.

Також, цьогоріч очікується надходження 650 млн грн ПДФО з орендної плати за земельні паї, з яких вже сплачено 176,3 млн гривень.

Податківці Черкащини нагадують, із 1 вересня стартує масштабна інспекційна кампанія Держпраці щодо виявлення неоформлених працівників.

Інспектори зокрема, зосередять свою увагу на сфері сільського господарства, будівництва, торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу. За використання праці найманих працівників з порушенням трудового та податкового законодавства, передбачена адміністративна або дисциплінарна відповідальність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *