Агентство, яке акредитовувало програми вишів, втратило повноваження

246612741_1723717281159604_2797723978245647956_nНаціональне агентство із забезпечення якості вищої освіти втратило можливість здійснювати свої повноваження і приймати будь-які рішення.

Про це повідомляють в агентстві, коментуючи рішення Верховного Суду про скасування розпорядження Кабінету Міністрів № 1063-р про затвердження складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що ухвалено 13 жовтня, передає osvita.ua.

Зважаючи на це, у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти повідомляють, що всі акредитаційні процедури, які розпочалися до 13 жовтня 2021 року, будуть продовжені. Водночас формування фінального рішення щодо акредитації освітніх програм стане можливим після призначення нового складу Національного агентства.

Також заклади вищої освіти можуть звертатися із заявами про акредитацію освітніх програм і подавати відомості про самооцінювання до інформаційної системи Національного агентства відповідно до затвердженого графіка.

Водночас формування наказів про призначення експертних груп поки не відбуватиметься через тимчасову неможливість виконання зобов’язань Національним агентством перед закладами вищої освіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *