Адміністратори центрів надання адмініпослуг Черкащини пройшли онлайн-навчання

20200506_141045Онлайн-семінар для адміністраторів 30 центрів надання адміністративних послуг області з актуальних питань прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації речових прав, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань провели на Черкащині 6 травня.

Організували його в Департаменті регіонального розвитку ОДА спільно з Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ).

Учасники обговорили актуальні питання роботи адміністраторів, а також звернули увагу на зміни та практичні моменти застосування законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості, бізнесу та громадських формувань.

Проаналізували питання, пов’язані з набранням чинності Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»; обговорили зміни до типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

У рамках семінару додатково поінформували щодо трьох моделей  надання послуг соціального характеру та послуг з реєстрації актів цивільного стану у центрах.

Отримана інформація дасть змогу більш якісно консультувати тих, хто звертається до центрів, що зменшить кількість відмов при отриманні адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *