9 листопада працівники культури міста відзначають своє професійне свято

pm477image002Ваша професія покликана дарувати свято та гарний настрій людям. Культпрацівники завжди знаходять найкращі слова вітань усім, хто приходить на заходи, які вони організовують і проводять.
А сьогодні, в день професійного свята, хочеться надіслати найкращі слова вітань та виразити подяку на адресу людей найпрекраснішої на світі професії. Адже ви працюєте і тоді, коли працюють усі, і тоді, коли усі відпочивають. Завдяки вашому таланту, клопіткій праці, народжуються прекрасні пісні і танці, проводяться різноманітні свята і фестивалі.

У першу чергу, хотілося б щиро подякувати ветеранам галузі за ту багату культурну спадщину, яку залишили своїм послідовникам, за досвід і вагомий запас знань, який передали у спадок молодому поколінню.
А також подякувати колегам, з якими працюємо сьогодні, за підтримку і розуміння, професіоналізм і відданість улюбленій професії, за вашу невтомну працю у будні і свята.
Хочу побажати, щоб усіх вас не залишали надія і оптимізм. Міцного здоров’я, достатку, злагоди у родинах. Щоб на культуру частіше звертали увагу, адже цій галузі дуже потрібна матеріальна підтримка. А решта – запал, талант, професіоналізм – у вас є!

З повагою

начальник відділу культури Ірина БОБОШКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *