8,5 мільйонів гривень компенсації хочуть отримати садівники та виноградарі Черкащини

кмпенсаціяВитрати на посадковий матеріал, зрошувальні системи та іншу техніку, придбану для розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства, сільгосппідприємствам області можуть відшкодувати з держбюджету.

На засіданні профільної комісії при ОДА під головуванням заступника очільника Черкащини Романа Карманніка розглянули 11 заявок від сільгоспвиробників краю, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Загалом вони подали компенсаційних заявок на 8,5 млн. грн. Зокрема 5,2 млн. грн. на часткову компенсацію за придбані та висаджені саджанці плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. По 2,1 млн. грн. – часткова компенсація за встановлення систем краплинного зрошення та 607 тис. грн. за проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер. Ще понад 648 тис. грн. подали заявок на часткову компенсацію на закупівлю техніки, механізмів та обладнання, зокрема іноземного виробництва, які не виробляються в Україні, для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Зведені матеріали подані до комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України на подальший розгляд та затвердження.

У 2021 році на підтримку агропромислового комплексу в державному бюджеті передбачено 4,5 млрд. грн, з яких на підтримку розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства – 450 млн. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *