80 років виповнилося активному громадському діячу В’ячеславу Штурхацькому

dsc_002910 лютого у малому залі Будинку рад за доброю традицією представники міської влади та громадськості вітали з 80-річчям В`ячеслава Пилиповича Штурхацького. Багато смілян добре знають ювіляра. У свої 80 років полковник запасу В`ячеслав Штурхацький є активним у громадському житті міста.

Кадровий військовий – служба в Білорусі, Німеччині та Афганістані. Саме на афганській війні проявилися військові вміння та талант командира полку, коли у бойових умовах треба було зберегти життя підлеглих та виконати наказ. Після афганської війни В`ячеслава Пилиповича перевели в Україну. Багато разів був біля 4-го реактору Чорнобильськкої АЕС під час ліквідації аварії.

Пізніше, працюючи у товаристві ДТСААФ, В`ячеслав Пилипович неодноразово був організатором міських змагань, частим гостем у школах міста.

Вітаючи із ювілеєм, міський голова Сергій Ананко подякував ювіляру за його активну громадянську позицію та вручив відзнаку – медаль «За особливий внесок у розвиток міста», а голова міської організації ветеранів війни в Афганістані Ігор Діденко вручив медаль «За звитягу».

Також, спогадами про спільну службу в Афганістані поділився Ігор Миськів.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

dsc_0015_0 (1)

dsc_0029

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *