8 медалей здобули смілянські плавці на чемпіонаті Черкаської області

6323 березня у Черкасах відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з плавання серед дітей, підлітків та молоді з обмеженими можливостями. У змаганнях взяли участь спортсмени з м.Черкаси, м.Сміла, Смілянського та Черкаського районів.

8 плавців в різних нозологіях представили Смілу та район. Не було рівних Владиславу Єпіфанову на дистанції 50 метрів (стиль плавання – кріль, брас та на спині), який з великим відривом здобув першість.

Анна Коротич (стилем кріль та на спині) на 50-метрівці виборола дві  срібні медалі.

Олександр Бабич виборов також дві срібні медалі, Анатолій Асманов здобув дві золоті медалі на дистанції 50 метрів вільним стилем та на спині. Артур Касьянов додав до скарбнички медалей смілян бронзову медаль на 50-метрівці, вільний стиль.

Вперше на цих змаганнях дебютував Максим Божок. Він фінішував із четвертим результатом на дистанції 50 метрів, вільним стилем та на спині.

Результати були б набагато кращими, якби спортсмени мали можливість тренуватись не лише влітку на Тясмині, а хоча б два рази на тиждень, мали можливість тренуватись у басейні. Скільки писали листів адміністрації нашого басейну, відповідь одна – немає коштів не ваших дітей, інформує газеті “Сміла” Ніна Дем’яненко, тренер-викладач Черкаської обласної ДЮСШІ.