75 років відзначила відома на Смілянщині освітянка – Людмила Кравчук

У родині Кравчуків мікрорайону Малої Яблунівки – свято. Свій життєвий 75-річний ювілей зустріла Людмила Адольфівна. З цієї нагоди до ювіляра завітали гості та рідня.

Весь життєвий шлях Людмили Адольфівни – в освіті. Дитинство – навчання у школі №15, юність – студентство у Корсунь- Шевченківському педучилищі, а згодом в Уманському педагогічному інституті. По завершенню навчання – робота вчителем початкових класів у рідній школі, згодом вчителювання та директорство у Великояблунівській школі.

Завжди у творчому пошуку нового, цікавого. І колеги на рубежі 80-90-х років обрали головою профспілки працівників освіти району, а з 1996 по 2004 рік Людмила Адольфівна очолювала Смілянський районний відділ освіти.

І головне: завжди поруч та підтримає у справах люблячий чоловік Іван Кравчук. Разом виростили та виховали дітей Віктора та Валентину.

Від імені голови Черкаської військової адміністрації Валерії Бандурко заступник Микола Турик привітав ювіляра зі святом та подякував за багаторічну творчу роботу і створений нею особисто фундамент освіти району.

За дорученням міського голови Сергія Ананка голова міської організації ветеранів України Микола Якушенко разом із своїми заступниками подякували Людмилі Адольфівні за постійну співпрацю в освітній сфері між закладами міста та району.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.