75% ліжкового фонду Черкащини забезпечені кисневою підтримкою

киснева підтримка_новый размерУ медичних закладах області, які надають допомогу інфікованим на коронавірус пацієнтам, розгорнули 2 153 ліжок, із них забезпечені кисневою підтримкою 1623 ліжок. Це 75 % ковідного ліжкового фонду. Щодня ця цифра зростає, – наголосив голова Черкаської ОДА Сергій Серігйчук, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Загалом на Черкащині 22 медичних заклади надають допомогу пацієнтам, інфікованим на коронавірус. За тиждень в області додатково розгорнули 493 ліжок та 573 кисневих ліжок.

Доплати до заробітних плат отримують всі медичні працівники Черкащини, задіяні у роботі з надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

За листопад проведена цільова доплата в 19 ковідних закладах працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19 на суму 22,5 млн грн.

Нагадаємо, МОЗ запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19. Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

До роботи контакт-центру задіяно 150 операторів. Контакт-центр працює цілодобово.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *