7 програм щодо фінансової підтримки комунальних підприємств відправили на доопрацювання

dsc_029030 листопада під головуванням Юлії Любченко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

У роботі взяли участь секретар міської ради Юрій Студанс, заступник міського голови Павло Іщенко. Заступником голови комісії обрали Богдана Поліщука, секретарем комісії Юрія Кредзинського.

Депутати, зокрема, затвердили звіти про виконання міського бюджету, внесли змін до рішення міської ради щодо затвердження програми «Призовна дільниця» на 2019-2021 роки» та про затвердження Порядку надання фінансової підтримки комунальних підприємств міста.

Окрім того, комісія відправила на доопрацювання 7 програм щодо фінансової підтримки комунальних підприємств «Смілакомунтеплоенерго» та «ВодГео». Цю пітримку пропонували надати підприємствам у вигляді поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі.

Начальник фінансового управління Галина Сватко доповіла про внесення змін до рішення міської ради про міський бюджет Сміли на 2020 рік.

Також, члени комісії делегували депутата Валентину Далібожак до складу координаційної ради з питань громадського бюджету міста.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *