68% студентів навчаються у професійний закладах освіти Черкащини за державним замовленням

студентиЗа інформацією Головного управління статистики у Черкаській області, в 2018 році у Черкаській області працював 21 заклад професійної (професійно-технічної) освіти, де навчалось 7,2 тис. учнів.

Переважна більшість учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (86%) – це молодь у віці до 21 року включно.

У загальній чисельності учнів та слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти 4,6 тис. – чоловіки та 2,6 тис. – жінки.

Протягом року на професійне навчання прийнято 4,2 тис. учнів, з яких 2,8 тис. – випускники закладів загальної середньої освіти. 68% навчалися за державним замовленням.

Прийом учнів на професійне навчання здійснювався за напрямами: сільське господарство (27% від загальної чисельності прийнятих учнів), промисловість (22%), торгівля і громадське харчування (19%), транспорт (15%), будівництво (14%), житлово-комунальне господарство (3%).

Випущено з закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у 2018р. 4,5 тис. випускників, що на 2,1% більше 2017 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *