65 медалей вибороли сміляни на відкритому чемпіонаті області

монархНаприкінці лютого спортивна зала обласної СДЮШОР  приймала відкритий чемпіонат області з годзю-рю карате. На 5 татамі вийшли майже 350 спортсменів різного віку з 22-х спортивних клубів, змагаючись за лідерство в різних вікових та вагових категоріях. Участь у змаганнях взяли клуби з Рівного, Вінницької області, Києва, Полтави та Полтавської області, а також 15 клубів з Черкащини.

За підтримки міського відділу молоді та спорту випробувати свої сили до Черкас завітала і команда СК «Монарх»-ДЮСШ «Олімп» зі Сміли, яку тренують Сергій та Олександр Пітенки. Серед майстерно підготовлених ­команд смілянські зірки карате вибороли 26 золотих, 24 срібні та 15 бронзових нагород. Наша команда посіла 2-ге загальнокомандне місце, пропустивши вперед господарів змагань – черкаський спортивний клуб «Будокан».

Чемпіонами стали: Арсен Куліченко, Дмитро Беззадін, Настя Троман, Андрій Макушев, Тимофій Матірний, Артем Самборський, Костянтин Панасенко, Юлія Білякова, Максим Кузьменко, Нікіта Мовчан, Ліза Бакай, Каріна Желдак, Андрій Рєзнік та ін. В кінці березня СК «Монарх»-ДЮСШ «Олімп»  візьме участь в Чемпіонаті України з карате годзю-рю в Ужгороді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *