6-річна дівчинка блукала містом, поки нетвереза мати спала

Дитина не могла потрапити додому, бо мама не відчинила двері. Жінка спала й не чула, як стукали у двері. Дівчинку поліцейські відвезли до спеціалізованого закладу.

Увечері 18 січня до поліції Умані звернулася місцева жителька. Вона розказала, що близько 19:00 години виявила в центрі міста малолітню дівчинку. Дитина була сама, без нагляду дорослих, та помітно занепокоєна. Уманчанка розпитала малу, що в неї сталося та де батьки.

З’ясувалося, що дівчинка гралася на вулиці поки мама відпочивала у компанії друзів, з якими вдома випивала. Батько у родині не проживає та участі у вихованні дітей не бере.

Щойно стемніло дитина хотіла потрапити до будинку, однак двері були замкнені з середини й ніхто не відчиняв.
Жінка викликала працівників поліції та передала 6-річну дівчинку поліцейським ювенальної превенції.

Правоохоронці довгий час намагалися достукатися до мами, та вона їх не чула, бо міцно спала.

Працівники ювенальної превенції разом із поліцейські реагування патрульної поліції вирішили помістити дівчинку до “Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей”.

У цей час, близько 21:00 години, на спеціальну лінію звернувся батько дитини та повідомив про її зникнення. Чоловік розказав, що до нього зателефонувала колишня дружина й просила знайти доньку, якої вдома не виявила.

Наразі вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за невиконання нею обов’язків щодо виховання дітей. Жінка має ще одну 17-річну доньку, яка на даний час проживає з бабусею.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.