6 квітня відбудеться прощання із колишнім міським головою Сміли Олексієм Цибком

tsyb

Міський голова Сміли Сергій Ананко підтвердив у зверненні факт загибелі Олексія Цибка, нашого земляка, одного із колишніх міських голів Сміли. Він загинув у боях за місто Буча, що на Київщині.

Церемонія прощання із Олексієм Цибком відбудеться у Києві. 4 квітня було отримано свідоцтво про його смерть, що дозволило офіційно підтвердити інформацію про трагічну загибель колишнього очільника Сміли.

Щирі співчуття родині та бойовим побратимам.

Загинув Олексій Цибко 31 березня від мінометного обстрілу. Він був міським головою Сміли, відомим спортсменом, засновником регбійного клубу у Смілі та Ірпені.

Олексій Цибко народився 1967 року. 19 березня йому виповнилося 55 років. Олексій Олександрович завжди був палким прихильником спорту, очолював Федерацію регбі України у 2003—2005 роках. Із 2015 до 2017 рік був міським головою Сміли. Він залишив значний слід в історії рідного міста.

Прощання із Олексієм Цибком відбудеться 6 квітня у Києві на Байковому кладовищі. У Смілі 6 квітня на центральній площі відбудеться мітинг-реквієм. Початок о 12.00.

Також, у Смілі організовують автобуси до Києва, якими відвозитимуть тих, хто хоче попрощатися із нашим земляком особисто. Записатися на автобус можна 5 квітня до 14.00 за телефоном 093-111-23-03.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *