580 медиків-добровольців готові долучитися до роботи в областях, постраждалих від затоплення

Найбільше медиків-добровольців із Черкаської, Тернопільської, Вінницької, Одеської областей та міста Київ, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

Із минулого тижня 14 фахівців уже виїхали для посилення роботи медзакладів на Херсонщині й Миколаївщині. Цього тижня до них доєднуються ще 26 лікарів та медсестер.

Кожна команда працюватиме від 2 тижнів до місяця. Наразі графік відряджень вже сформовано до 3 вересня.

Приєднатися до лікарів-добровольців можна через керівника лікарні, який подає списки охочих для їх направлення у відрядження для надання медичної допомоги. А також самостійно, зателефонувавши на гарячу лінію МОЗ та залишивши заявку на участь за номером телефону: 0-800-60-20-19.

До роботи залучатимуться: лікар-анестезіолог, лікар-терапевт, лікар-травматолог дитячий, лікар-офтальмолог, лікар-невропатолог, лікар-фтизіатр, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-нейрохірург, лікар-гематолог, лікар-рентгенолог, лікар-онколог, лікар-гінеколог-онколог, лікар з променевої терапії, лікар невідкладної (екстреної) медичної допомоги, медичні сестри та ін.

Завдяки підтримці Офісу ВООЗ в Україні (World Health Organization Ukraine), медики окрім заробітної плати отримуватимуть компенсацію додаткових витрат, пов’язаних із перебуванням у місці відрядження.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.