5 грудня – День працівників статистики

ДФРР_стат5 грудня в Україні відзначається професійне свято – День працівників статистики. Отримання достовірної статистичної інформації, ефективне задоволення потреб суспільства в ній неможливе без участі респондентів і користувачів, які працюють в єдиній команді з працівниками статистики як повноправні учасники процесу статистичного виробництва.

Саме завдяки цьому співробітництву суспільство має змогу отримувати якісні статистичні дані, які сьогодні національна статистика розробляє відповідно до міжнародних, перш за все, європейських статистичних норм і стандартів.

За 9 місяців органи державної статистики області отримали від респондентів понад 205 тис. первинних звітів, проводяться базові вибіркові обстеження домогосподарств, здійснюються спостереження за змінами споживчих цін, ведеться Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, готуються комплексні та тематичні статистичні видання, зокрема, збірники, бюлетені, доповіді, експрес-випуски, повідомлення та прес-випуски для ЗМІ.

З кожним роком зростають потреби у надійній та об’єктивній статистичній інформації, а разом із цим – вимоги до неї. І саме завдяки професіоналам, компетентним і відповідальним, державна статистика здатна на якісно новому рівні задовольняти запити широкого кола користувачів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.