43 тисячі ноутбуків отримають українські вчителі від Google

283659517_1059124851371700_3048790329925657657_nПро це на своїй Facebook-сторінці повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України. Будуючи цифрову державу, ми завжди особливу увагу приділяли освіті дітей — підключали школи до швидкісного інтернету, почали реформувати уроки інформатики та математики, закупили за проєктом «Ноутбук кожному вчителю» більше 61 тисячі ноутбуків для вчителів. Адже технології — це про наше майбутнє.

Зараз же тисячі шкіл постраждали від бомбардувань, багато родин вимушено покинули свої домівки. Та навіть у таких умовах вчителі героїчно продовжують навчальний процес та проводять уроки онлайн. Вмикаються в зуми та надсилають учням завдання з бомбосховищ.

Нещодавно разом з МОН вдалося домовитися про партнерство з Google for Education, що передбачає передачу Україні 43 000 ноутбуків Chromebook для викладачів. Така технічна підтримка допоможе їм ефективно продовжувати дистанційне навчання. Партнерами проєкту виступають ЮНЕСКО.

Окрім цього, освітяни зможуть пройти онлайн-навчання від Google, а також безоплатно користуватися деякими функціями Workspace for Education до кінця року. Це дасть змогу зробити освітній процес більш цікавим та продуктивним.

Разом з МОН у Мінцифрі продовжують рухатися до спільної мети — забезпечити ноутбуком кожного вчителя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *