43 дитини соціально незахищених категорій м. Сміла відпочили в оздоровчому центрі

Питанню оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій у м. Сміла приділяється постійна увага. Особливо це стосується літнього відпочинку. Літні канікули – це неповторні миті життя кожної дитини, які залишаються в пам’яті спогадами на все життя, надають енергії та наснаги на наступний навчальний рік.

Жарке літо, тепле море, піщаний пляж, веселі конкурси та нові друзі – ось невід’ємні частини літнього відпочинку для дітей. Цього літа, за сприяння управління освіти, молоді та спорту, 43 дитини соціально незахищених категорій м. Сміла отримали змогу оздоровитися у оздоровчому центрі «Чайка» (смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область). Діти мали можливість насолоджуватися морським відпочинком: поїздками на катері, пізнавальними екскурсіями до історичних пам’яток Одещини та водними розвагами.

Діти отримали велике задоволення від відпочинку в таборі, знайшли нових друзів та набралися сил і здоров’я. Із великим жалем і сумом прощалися вони один з одним на вокзалі м. Одеса. Сподіваємось, що спогади про сонячний відпочинок діти пронесуть через усе своє життя!

Відділ молоді та спорту
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *