423 будівельника знайшли роботу на Черкащині та долучилися до програми «Велике будівництво»

будівляБудівельників вважають представниками однієї з найбільш мирних і творчих професій у світі. Вони не тільки зводять нові будівельні об’єкти, але й реконструюють та відновлюють старі.

Робітничі професії будівельної галузі особливо популярні та затребувані на ринку праці Черкащини. Хороші фахівці цих професій ніколи не залишаться без роботи та заробітку, зазначають в обласному центрі зайнятості.

З початку поточного року від роботодавців Черкащини надійшло 532 вакансії працівників будівельної спеціалізації, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 423 вакансії.

З початку цього року роботодавці Черкащини створили понад 10 нових робочих місць у галузі будівництва, на які за направленням обласної служби зайнятості, працевлаштовано колишніх безробітних.

За створення місць роботодавці отримали компенсацію витрат кожну за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості.

У більшості районів Черкаської області продовжується процес створення нових робочих місць, в тому числі, і в будівництві. Роботодавці зацікавлені у тому, щоб жителі тієї місцевості, де розвивається їх бізнес, залишалися працювати в Україні, а не їхали за кордон.

Тому вони постійно працюють над підвищенням рівня мотивації працівників, дієвими методами корпоративної етики та дотриманням соціальних гарантій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *