381 житель Черкащини скористався правом зміни місця голосування

вибориСтаном на 26 червня 381 особа з Черкащини скористалися правом тимчасово змінити місце голосування. Інформація про це розміщена на сайті Державного реєстру виборців, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

 З 381 особи них 255 проголосують на дільницях в інших областях України. Зокрема, 21 липня найбільше черкащан проголосують на дільницях в Києві – 107 осіб, у Київській області – 29, у Харківській – 26.

На черкаських дільницях проголосують 510 людей, що змінили місце голосування. З них 384 – це особи з інших областей. Найбільше Черкащину обрали місцем голосування вихідці із Донецької області – 118 осіб, також змінили місце голосування на Черкаську область 81 людина з Києва, 75 осіб з Луганської області, 16 – з Київської області та 15 з Дніпропетровської області.

У межах Черкаської області скористалися тимчасовою зміною місця голосування 126 осіб.

Зазначимо, що під час черговий виборів президента, що відбулися 31 березня, 8108 осіб зареєстрований на Черкащині тимчасово змінили для голосування, також 8085 осіб змінили місце голосування на черкаські дільниці. У межах області правом на тимчасову зміну скористалися 4123 особи.

Нагадаємо, виборці можуть змінити місце голосування на позачергових виборах до Верховної Ради без надання документів про необхідність такої зміни. Відповідне рішення прийняла Центральна виборча комісія під час засідання 29 травня 2019 року.

Виборцю, який хоче змінити місце голосування без зміни виборчої адреси необхідно до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування, написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування та причину зміни місця голосування, да надати копію паспорта.

Орган ведення ДРВ видасть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування.

«Адреси районних та місцевих відділів ведення реєстру виборців та графік їхньої роботи можна дізнатись на офіційному сайті ДРВ. Наразі спостерігачі повідомляють, що ніде в області не фіксували черг у відділах. Спрощена процедура займає орієнтовно три хвилини. Наполегливо радимо заздалегідь потурбуватись про зміну місця голосування, позаяк ближче до 15-го липня можуть бути черги. Також нагадую, що, змінивши місце голосування на дільниці, ви отримаєте лише один бюлетень: по загальнодержавному багатомандатному округу. Тобто зможете проголосувати за партію, але не будете голосувати в одномандатному окрузі, за кандидата-мажоритарника», – коментує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *