33-річного чоловіка за вбивство засудили до 15 років позбавлення волі

судСуд оголосив обвинувальний вирок 33-річному чоловіку за фактом умисного вбивства за попередньою змовою групою осіб, розбійного нападу, поєднаного із насильством та з проникненням у житло (п. п. 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 187 КК України).

Встановлено, що у вересні 2018 року, 33-річний чоловік, за попередньою змовою з іншим чоловіком, кримінальне провадження відносно якого закрите у зв’язку з його смертю, в одному із сіл Уманського району, з метою заволодіння коштами та цінностями потерпілого, нанесли останньому тілесні ушкодження. Грабіжники хотіли отримати інформацію про те, де потерпілий зберігає грошові. Нападники зв’язали чоловіка електричним кабелем, заклеївши рот скотчем, продовжували наносили ушкодження та душили. У результаті чоловік помер. Ціною людського життя стали 6100 грн, які нелюди забрали у потерпілого.

Вироком Уманського суду від 04.05.2022 обвинуваченого визнано винним та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.