30 вересня сміляни зможуть безкоштовно перевірити свій слух

zagruzheno_0В Україні відсутня культура догляду за слухом, а про процедуру перевірки слуху нічого не відомо пересічним громадянам. ГО «Відчуй», провели опитування 2000 респондентів, яке показало що: 62,9 % – ніколи не перевіряли свій слух. А 60 % з тих хто перевіряли – робили це, тому що мають певні порушення слуху. Як наслідок такої сумної статистики, діагностика відбувається вже при критичній втраті слуху, коли можливість відновити його є мінімальною, що призводить до інвалідності.

Аби вирішити проблему зі зволіканням та нехтуванням здоров’ям слуху, за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України з 21 вересня ГО «Відчуй» розпочала новий проект «Кабінет на колесах», який надасть можливість усім охочим жителям з 31-ого міста України перевірити слух у досвідченого фахівця у спеціально обладнаному мобільному кабінеті “на колесах” .

Жителям міста Сміла також пощастило бути учасниками нашого проекту і вже 30 вересня 2020 року команда проекту «Кабінет на колесах» чекатиме їх з 10:00 до 18:00 на Перехресті бульвару Бобринського і вулиці Соборної, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *