30 червня у Смілянському районі відбудуться вибори депутатів

вибори ОТГВже наступної неділі, 30 червня, в Черкаській області відбудуться перші вибори голів та депутатів ще в трьох ОТГ – Драбівській селищній ОТГ Драбівського району, Баштечківській сільська ОТГ Жашківського району та Виноградській сільській ОТГ Лисянського району.

Про це інформують у Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Також відбудуться додаткові вибори депутатів (прийняті рішення про приєднання) до Ротмістрівської ОТГ Смілянського району від Ташлицької, Санжариської, Макіївської, Самгородоцької сільських рад та до Паланської ОТГ Уманського району від Юрківської сільської ради.

11 травня стартував виборчий процес (відповідно до постанов ЦВК від 22.04.2019 №№ 852, 853), протягом якого здійснювались організаційні заходи на територіальних виборчих комісіях, проводились навчання для членів цих комісій.

Після перших сесії новообрані голови та ради набудуть повноважень.

Черкаська облдержадміністрація, зокрема департаменти регіонального розвитку та фінансів, спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку, Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування та Регіональним відділенням Асоціації міст України навчатимуть їх як на початкових етапах становлення громади спланувати розвиток, як сформувати бюджет, які особливості підготовки розвиткових проектів та інші важливі для ОТГ питання.

Довідково: в Черкаській області утворено 57 ОТГ, 54 з яких перебувають на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом. Громадами охоплено: 320 населених пунктів, 222 міських, селищних та сільських рад (40% від загальної кількості рад).

Близько 30% населення (354,281 тис. осіб) та 41,5% площі території Черкаської області (8 655 кв км).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *