3 приватні заклади та 12 додаткових груп: в Черкаській області побільшало місць для дошкільнят

DSC_9502-1-e1567005406229Аби максимально охопити дітей дошкільною освітою та надати їм якісні освітні послуги, в області додатково відкрили 12 груп на 232 місця. Про це сказав у ході серпневої конференції працівників освіти керівник обласного Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський. Він додав, що на Черкащині також створили три приватні заклади на 130 місць, зокрема два у м. Умані та один у Черкасах, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– За оперативною інформацією Міністерства освіти і науки України відсоток охоплення дітей дошкільного віку від 3 до 5 років закладами дошкільної освіти різних типів та форм власності на Черкащині найвищий в Україні. Він становить 96, коли по Україні – 87,5 %. На сотні місць в області виховується 95 діток, по Україні – 110, – зауважив Валерій Вікторович.

Водночас посадовець зауважив, що у 2019-2020 навчальному році освітяни продовжуватимуть роботу з розширення мережі дошкільних закладів освіти різних типів і форм власності, зокрема шляхом урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти, збільшуючи відсоток охоплення дітей до 99. Нині додатково відкривають 5 груп на 70 місць.

Проблемним, за словами обласного освітянина, лишається питання перебування дітей на черзі до дошкільних закладів, яких в області налічується 1314. Найбільше їх у Черкасах, м.Умань та в Черкаському районі. Валерій Вікторович принагідно звернувся до керівників райдержадміністрацій, ОТГ, міських голів з тим, аби вони приділили максимальну увагу реформі дошкільної освіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *