28 смілянських безробітних навчилися тонкощам «найсолодшої» професії карамельника

konditerskaja-fabrikaПротягом тривалого часу Смілянський міськрайонний центр зайнятості плідно працює із кондитерською фабрикою «Меркурій» у напрямку підготовки та підвищенні кваліфікації шляхом стажування безробітних. Для безробітних – це реальний шанс отримати в майбутньому оплачувану постійну роботу, а для роботодавця – перевіреного робітника, який відповідає його вимогам. За період 2016 – січень 2018 року   на кондитерській фабриці «Меркурій» пройшли професійне навчання 28 безробітних. Слухачі курсів мали можливість розглянути весь  технологічний процес виготовлення льодяникової карамелі на карамеле-формувальному агрегаті, навчились регулювати режим проминки, обробки та охолодження карамельної маси, визначати її готовність до формування, безпосередньо брали участь у формуванні карамелі на машинах, а також вчились виявляти і усувати несправності в роботі.

Безробітні задоволені процесом навчання та впевнені, що професія карамельника в подальшому забезпечить їм гідно оплачувану та стабільну роботу. 

Тісна взаємодія і чітка організація роботи між службою зайнятості та роботодавцем є важливою умовою реалізації активної зайнятості населення та сприятиме  поліпшенню ситуації на ринку праці, інформують у Черкаському регіональному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *