2789 оформлених працівників та 20,6 млн грн легалізованих доходів: результати роботи

Робота, проведена із суб’єктами господарської діяльності, які здійснювали виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної.

ГУ ДПС у Черкаській області вживає заходів із відпрацювання суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату з порушенням вимог чинного законодавства.

За результатами проведеної роботи роботодавцями додатково оформлено 2789 найманих працівників, легалізовано 20,6 млн грн доходів, у результаті до бюджету щомісячні додаткові надходження ПДФО складають 3,7 млн грн, єдиного внеску – 4,5 млн гривень.

Забезпечено відпрацювання підприємств, які нараховували заробітну плату нижче законодавчо встановленої мінімальної. На засіданнях спільних комісій (робочих групах) з питань підвищення рівня виплати заробітної плати протягом січня-травня 2024 року заслухано 303 керівників підприємств та 270 суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які проводили виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної або значно нижче середньої по регіону. За результатами проведеної роботи 279 підприємствами та 257 суб’єктами господарювання – фізичними особами підвищено розмір заробітної плати, у результаті до бюджету додатково надійшло 0,8 млн грн ПДФО та 1,0 млн грн єдиного внеску.

Проведено роботу з керівниками 368 підприємств та 340 суб’єктами господарювання – фізичними особами, що виплачували заробітну плату працівникам нижче або на рівні мінімальної, за її результатами 343 підприємствами та 316 суб’єктами господарювання підвищено розмір заробітної плати, до бюджету додатково надійшло 1,6 млн грн ПДФО та 1,9 млн грн єдиного внеску.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.