Понад 250 молодих прикордонників присягнули на вірність українському народові

127819156_1542666862591108_6261387782342664652_o-1536x1024_новый размерУ Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання військової присяги. Більше 250-ти військовослужбовців строкової служби присягли на вірність українському народові, інформують в навчальному центрі.

До складання присяги військовослужбовці пройшли курс підготовки, під час якого інструкторський та викладацький склад активно навчав строковиків азам прикордонної та військової служби.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу з внесення Бойового Прапору. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність українському народу. Військова присяга складається один раз на все життя, тому цей визначний день залишиться в пам’яті новоспечених прикордонників назавжди.

Привітав молодих прикордонників начальник управління професійної підготовки Держприкордонслужби України полковник Олег Фігура.

Під час урочистостей військовослужбовців Головного центру нагородили відзнаками та присвоїли чергові військові звання.

Уже зовсім скоро молоді прикордонники завершать навчання в Головному центрі та будуть направлені для подальшого проходження служби до органів охорони державного кордону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *