25 юних смілян отримали на обласному етапі конкурсу високі оцінки своїх науково-дослідницьких робіт

манСтали відомі результати обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2020-2021 навчальному році. Кращі роботи визначили у секціях “Англійська мова”, “Українська мова”, “Фольклористика”, “Інформаційні та телекомунікаційні системи та технології”, “Зарубіжна література”, “Мистецтвознавство”, “Всесвітня історія”, “Математика”, “Біологія”, “Історичне краєзнавство”, “Хімія”, “Психологія”, “Астрономія”, “Агрономія”, “Журналістика”, “Педагогіка”, “Соціологія”, “Мікро- та маркоекономіка” та “Географія і ландшафтознавство”.

Щороку юні сміляни, учні беруть активну участь у конкурсі-захисті, готують цікаві та ґрунтовні роботи. Цьогоріч роботи 25 смілянських школярів, учнів 9-11 класів – серед кращих в області.

Так, за підсумками обласного етапу роботи юних науковців отримали одне І місце, одинадцять робіт – ІІ місце, ще одинадцять робіт отримали ІІІ місце, двоє смілян отримали грамоти.

В управлінні освіти, молоді та спорту привітали переможців обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт та подякували вчителям, які їх підготували.

Ознайомитися із Списком переможців та призерів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *