25-та річниця Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України

dscn277801 грудня цього року виповнилася 25-та річниця Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України. Враховуючи суспільно-політичну важливість, консолідуючий потенціал цієї події та на виконання Указу Президента України від 03 грудня 2015 року № 675 у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» були проведені відповідні заходи.

Заступник директора з виховної роботи Барановська Надія Анатоліївна провела лекцію для учнів, на якій наголосила, що головним гарантом  незалежності маємо стати ми, зберігаючи єдність і непохитність перед нинішніми викликами та загрозами, адже сьогодні єдність суспільства — це питання збереження державності.

Бібліотекар Животова Ганна Володимирівна підготувала інформаційно-просвітницьку виставку, пов’язану із здобуттям Україною незалежності,  поглибила знання учнів про ключові події ХХ століття, політичних, громадських, військових, культурних діячів, які були визначними для українського державотворення.

01 грудня 1991 року назавжди вкарбоване у  історію боротьби українського народу за свою державність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *