25% перевірених об’єктів Черкащини порушують протиепідемічні заходи

порушення санітарного законодавстваДержпродспоживслужба Черкащини продовжує проводити систематичні перевірки соціально важливих об’єктів з питань дотримання санітарного законодавства та встановлених протиепідемічних обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Впродовж лютого фахівці служби провели 1104 перевірки. Порушення санітарного законодавства виявили на кожному четвертому об’єкті. Загалом було складено 99 протоколів про порушення санітарного законодавства, керівникам суб’єктів господарювання направлено 281 припис, пропозицію щодо усунення виявлених порушень. Зокрема перевірено:

закладів продовольчої торгівлі – 474, у 170 з них були виявлені порушення;
закладів непродовольчої торгівлі – 249, у 61 з них були виявлені порушення;
закладів громадського харчування – 114, у 43 з них були виявлені порушення;
агропродовольчих ринків – 76, у 6 з них були виявлені порушення;
перукарень та салонів краси – 42, у 6 з них виявлені порушення;
закладів освіти – 149, у 22 з них були виявлені порушення.

Серед найбільш поширених порушень протиепідемічних вимог на об’єктах є недотримання режиму вологого прибирання та дезінфекції громадських приміщень, не проведення щоденного температурного скринінгу працівників, відсутність антисептиків та паперових рушників у санвузлах, потреба у додатковому оновлені відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, порушення щодо збору використаних засобів захисту з подальшою утилізацією та інше, повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *