24 січня у Черкаській області ціна на зріджений газ знизилась найбільше в Україні

зріджений газ24 січня роздрібні ціни на автомобільне паливо в регіонах були стабільні або коливалися різноспрямовано. Найбільше зниження ціни зафіксовано в Черкаській області в сегменті зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ).Про це інформує сайт Terminal з посиланням на дані інформаційно-аналітичної системи online-моніторингу і аналізу ринків PsycheaFUEL 2.2

За підсумками дня у всеукраїнському рейтингу вартості СПБТ (суміші пропан-бутанова технічна) на автозаправних станціях Черкаська область посіла 12-е місце.

Найдешевший зріджений газ продається в Житомирській (10,89 грн/л), Вінницькій (11,19 грн/л) і Рівненської (11,26 грн/літр) областях.

Зниження середньої роздрібної ціни на газ в Черкаській області за день склало 0,32 грн/л і є найбільшим зниженням ціни в Україні. Станом на 24 січня середня роздрібна ціна на цей вид палива на Черкащині становить 11,6 грн/л.

Роздрібні ціни на скраплений газ на заправках області коливалися в діапазоні від мінімальних 10,79 грн/л. до максимальних 12,6 грн/л.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.