Прокурори Смілянської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 21-річного місцевого жителя за фактом шахрайства, вчиненого повторно.
Слідством установлено, що з метою власного збагачення, 21-річний житель Сміли, будучи раніше судимим за злочини проти власності, вигадав шахрайську схему заволодіння коштами громадян.
Зокрема, представлявся працівником служби безпеки банку та повідомляв, що хтось намагається зняти гроші з рахунку потерпілих. Щоб уникнути цього, він попросив слідувати його інструкціям та продиктувати повідомлення, яке надійде з акаунта банку. В подальшому кошти зараховувались на банківську картку, яку вказував зловмисник.
Так, протягом шести місяців – з червня по жовтень минулого року, обвинувачений незаконно заволодів грошима 9 потерпілих на суму близько 265 тис. грн, які використав на власні потреби.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 190 КК України передбачає штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Залишити відповідь