25 смілян отримуватимуть стипендію за досягнення у науці, творчості та спорті

stupendiaКожні півроку міська влада відзначає смілянську молодь стипендією за високі досягнення у спорті, творчості та науці. Починаючи з цього року кількість стипендіатів збільшено, а з другого півріччя минулого року підвищили і стипендію для обдарованої молоді. З метою стимулювання творчо обдарованих дітей та молоді виконавчий комітет міської ради вирішив призначити стипендію творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500,00 грн. кожному щомісячно на період з січня по червень 2018 року:

1) Бакай Єлизаветі, учениці школи №3-колегіуму, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І місце  на Чемпіонаті Світу з годзю – рю карате;

2) Біляковій Юлії, учениці гімназії ім. В.Т. Сенатора, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ місця  на Кубку України з годзю – рю карате;

3) Валявській Єлизаветі, учениці НВК «Ліцей школа «Лідер» за ІІ місце у VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у номінації «Інформаційно-комунікаційні системи та технології» та за ІІ місце у категорії «Комп’ютерні науки» на Всеукраїнському конкурсі Інтел-Техно Україна 2017-2018, національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів IntelISEF$;

4) Воронюк Олесі, учениці НВК «Ліцей школа «Лідер» за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;

5) Зайвій Юлії, учениці НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» за ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

6) Зайченку Олексію, учню школи №7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий гравець» Кубку України з футзалу;

7) Куготу Дмитру, учню школи №6, за І та ІІІ місця у особисто – командному Кубку України з мотокросу;

8) Маслюк Євгенії, учениці гімназії ім. В.Т. Сенатора, переможцю Міжнародного конкурсу шкільних медіа;

9) Нечай Богдані, учениці школи №11, володарці І премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

10) Опарі Софії, учениці школи №12, володарці Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв «Соняшник» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та за ІІ місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «Естрадний вокал»;

11) Панасенку Костянтину, учню гімназії ім. В.Т. Сенатора, вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю-рю карате;

12) Протас Діані, учениці школи №10, володарці І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату диплома І ступеня ХVІІ Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» у номінації «Читці – декламатори»;

13) Самборському  Артему, учню НВК «Ліцей школа «Лідер», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю-рю карате;

14) Селезню Євгенію, учню школи №6 за І місце у ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка; лауреату ІІ премії ХХ Міжнародного конкурсу –фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

15) Селезень Марії, учениці школи №6, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; володарю ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

16) Сірик Варварі, учениці школи №3-колегіум, вихованці дитячої школи мистецтв, володарю Гран-прі  І Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Аzовація: Я – зірка Азовського моря»;

17) Федорець Анастасії, учениці школи №1, володарю Гран-прі XIVМіжнародного дитячого фестивалю – конкурсу «Світ талантів» у номінації «Художники»; за І, ІІ і ІІІ місця у Міжнародному проекті eTwinning;

18) Цьомі Івану, учню школи №11, вихованцю будинку дитячої та юнацької творчості за ІІ місце у  Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Білі молнії» (Дніпро)»;

19) Чернявському Олександру, учню школи №7, вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта» за два  І-х місця в Кубку України з традиційного карате;

20) Шинкарюку Андрію, учню школи №1, вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий воротар» Кубку України з футзалу.

Грамотою виконавчого комітету Смілянської міської ради відзначать тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла на призначення стипендії:

1) Белгородського Юрія Сергійовича, методиста Черкаського обласного центру роботи з обдарованим дітьми, відділення Малої академії наук України;

2) Дудник Анну Яківну, вчителя української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;

3) Ковбасу Станіслава Миколайовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта»;

4) Козубенко Оксану Іванівну, викладача відділення сольного співу Смілянської дитячої школи мистецтв;

5) Коломійця В’ячеслава Анатолійовича, тренера-викладача з футболу Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

6) Кугота Віталія Михайловича, тренера з мотокросу;

7) Опару Світлану Євгеніївну, керівник гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості;

8) Остапову Світлану Володимирівну, керівника гуртка «Журналістика» навчально-виховного комплексу«Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора»;

9) Пітенка Сергія Анатолійовича,  тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;

10) Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;

11) Сосуліну Тетяну Дмитрівну, викладача Черкаської дитячої художньої школи ім.Данила Нарбута;

12) Цьому Людмилу Олександрівну, вчителяукраїнської мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6;

13) Цьому Світлану Георгіївну, керівника гуртка «Настільний теніс» Будинку дитячої та юнацької творчості;

14) Шастун Наталію Олександрівну, художнього керівника Зразкового художнього колективу «Театр естрадної пісні «Ерідан».

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *