198 ОВК знову міняє склад

вибУ 198-й окружній виборчій комісії із центром у Смілі протягом 23-25 жовтня змінилося чотири члени ОВК, інформують у Черкаській обласній організації Комітету виборців України. При цьому інформація про дві останні заміни можна дізнатися лише на сайті ЦВК, зауважують представники КВУ, інформує ПРОЧЕРК.

«ОВК не отримала копії постанови ЦВК від 25 жовтня 2014 року № 2077, тож фактично заміна не відбулася і нові члени присягу не прийняли. А значить ОВК 198 працює в старому складі. Останні заміни цікаві тим, що в ОВК знову заведені члени комісії, які вже були в її складі, але від інших політичних сил:

Линник Віктор Васильович, 1956 року народження, включений до складу ОВК 25/10/2014 від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», вже був її членом, але від Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Саміченко Олексій Володимирович, 1984 року народження, включений до складу ОВК 24/10/2014 від Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» також вже був членом 198-ї ОВК, а саме – заступником голови комісії, проте вже за квотою від Політичної партії Українська платформа «СОБОР», –

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *