19 смілян почали працювати в компанії, що виготовляє продукцію для відомих автомобільних брендів

mayzhe_20_zhyteliv_smily_pochaly_pracyuvaty_v_kompaniyi_shcho_vygotovlyaye_produkciyu_dlya_vidomyh_avtomobilnyh_brendivПід час проведення ярмарків вакансій роботодавці можуть особисто поспілкуватися з претендентами на роботу, розповісти про умови та оплату праці, підібрати працівників з числа безробітних.

У цьому напрямку вже майже 2 роки Смілянський міськрайонний центр зайнятості успішно співпрацює з компанією «Аптів Сервіс Україна».

Компанія займається виготовленням електрокабельної продукції для відомих автомобільних брендів, як-то: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto.

На цей час компанія пропонує: навчання та роботу на підприємстві ДП ВО «Карпати» в місті Івано-Франківськ; офіційне працевлаштування; безкоштовне транспортування 1 раз на місяць до Івано-Франківська і в зворотньому напрямку; 3-змінний графік роботи; безкоштовне проживання; зарплату 15 тис. грн; після закінчення навчання – працевлаштування на ТзОВ «Аптів Сервіс Україна» в місті Черкаси.

Наразі завершується процес підготовки до відкриття нового заводу в Черкасах та формується персонал.

За період співпраці зі Смілянським міськрайонним центром зайнятості проведено 46 міні-ярмарок вакансій (зокрема в 2021 році – 8), в яких взяли участь близько 650 пошукачів роботи. Як результат – 19 працевлаштованих безробітних, з яких 15 осіб працевлаштовані у цьому році, повідомили у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *