19 питань розглянули на черговому засіданні виконкому: коротко про головне

11 травня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на порядок денний якого виносилися 19 питань.

Члени виконкому розглянули та затвердили рішення з житлових питань міста та висновки опікунської ради з питань опіки та піклування над неповнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена.

Заслухали про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2022-2023 років та затвердили заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Внесли зміни до раніше прийнятих рішень «Про утворення надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Смілянської міської ради» та «Про утворення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення», а також прийняли рішення щодо погодження місця розміщення об’єкту виїзної торгівлі по вул. Телеграфній.

Підтримали за результатами головування і проєкт рішення про висунення кандидатури Цапенко Н.М. яка народила та виховала 5 дітей, до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Насамкінець були розглянуті питання, які стосувались служби у справах дітей, що забезпечують соціальний захист та права неповнолітніх.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.