180 смілянських школярів скористалися мобільним центром, щоб визначитися із майбутньою професією

golovyatyno7Вже традиційно з приходом весни, в рамках Акції «Випускник-2018», центри зайнятості розпочинають проводити виїзні профорієнтаційні заходи для школярів.

Так, з метою мотивації старшокласників до усвідомленого вибору професії, фахівцем Смілянського міськрайонного центру зайнятості Олександром Скомкіним проведено 2 виїзні заходи з використанням Мобільного центру профорієнтаційної роботи, який забезпечений необхідним матеріально-технічним приладдям, роздатковим матеріалом та передбачає розміщення інформаційних стендів.

Послугами мобільного центру скористалися 180 учнів 8-11 класів Ротмистрівської, Ташлицької, Макіївської, Сунківської, Голов’ятинської загальноосвітніх шкіл. Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Олександр Скомкін розповів учням про професії і спеціальності, які користуються попитом на сучасному ринку праці та перспективи подальшого працевлаштування. З метою популяризації робітничих спеціальностей ознайомив з інформаційними описами професій та вимогами до індивідуальних якостей працівників.

Разом із фахівцем з профорієнтації школярі досліджували зміст нових професій за допомогою «Путівника професій» та переглянули профорієнтаційні відеоролики. Після проходження анкетування, восьмикласники з’ясували свої професійні орієнтири. Учні також пройшли тестування за допомогою методики Клімова та з’ясували для себе, який саме вид професійної діяльності підходить особисто кожному.

Молодь ознайомилась зі зручними інтерактивними методами найшвидшого сприяння працевлаштуванню, такими як відеорезюме та онлайн-співбесіда, що поєднують у собі функції самопрезентації та віртуального спілкування з роботодавцем.

Зустрічі проходили у дружній атмосфері, під час яких діти активно обговорювали свої плани на майбутнє щодо професійного самовизначення.

«Організація ефективної професійної орієнтації молоді є одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості. Профорієнтація не лише сприяє знайомству випускника навчального закладу зі світом професій та вибором його професійного шляху, трудової соціалізації, а й впливає на формування трудових ресурсів країни, систему зайнятості і в кінцевому підсумку на соціально – економічний розвиток суспільства в цілому», – переконана директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *