18-річний смілянин ледь не втопився під час риболовлі

18 листопада близько 17 години в диспетчерській службі 12-ої ДПРЧ У ДСНС у Черкаській області пролунав дзвінок. Перехожий повідомив, що йшов берегом річки і почув крик про допомогу та швидко набрав 101.

Диспетчер негайно зв’язалась із Смілянською рятувально-пошуковою групою, передала інформацію та вказала місце пригоди. Орієнтири були дуже чіткі, тому рятувальники дістались на місце за 5 хвилин.

Прикрий випадок трапилась в районі острова Закоханих. Смілянські рятувальники побачили чоловіка у воді біля очерету, який тримався за пробитий резиновий човен. Як згодом розповів врятований: він виїхав на рибалку на надувному човні, телефон не брав, щоб не втратити.

В якусь мить його човен став швидко спускати і чоловік залишився з бідою один на один. За деякий час він вже опинився у холодні воді, температура якої не перевищували 7С°. Все рибальське знаряддя пішло на дно. Залишалось лише кликати на допомогу.

Тож, своїм життям постраждалий тепер завдячує перехожому, що почув його крик і подзвонив в екстрену службу. Врятованого довезли до рятувальної станції, запропонували викликати швидку та чоловік відмовився. Тож йому дали сухий чистий одяг, напоїли чаєм. Згодом відвезли додому. Врятованим виявися 18 річний смілянин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.