17% працюючих у промисловості Черкащини – енергетики

з днем енергетика22 грудня професійне свято відзначають енергетики. Енергетика є складовою промислового комплексу Черкащини, на підприємствах якої за підсумками 10 місяців було зайнято 8,7 тис. осіб або 17% працюючих у промисловості області, інформує Головне управління статистики.

Підприємствами енергетики у січні–жовтні 2019р. реалізовано промислової продукції на 7,1 млрд.грн, що становить 11,6% загальнообласних обсягів.

Потреби в електроенергії в області задовольняють гідро–, теплові та сонячні електростанції. У січні–жовтні 2019р. усіма типами електростанцій вироблено 1,2 млрд.кВт·год, що на 22,5% менше ніж за січень–жовтень 2018р. При цьому тепловими електростанціями вироблено 57,1% загального обсягу, гідроелектростанціями – 42,9%. Частка електроенергії, виробленої сонячними електростанціями, поки що незначна. Теплоенергії за цей період вироблено і відпущено загалом 2,4 млн.Гкал теплоенергії, що на 2,2% перевищує обсяги відповідного періоду попереднього року.

У розвиток підприємств енергетичної галузі упродовж січня–вересня п.р. інвестовано 694,1 млн.грн, що становить майже третину обсягів інвестицій у промисловість, іноземними інвесторами станом на 1 жовтня 2019р спрямовано 1,6 млн.дол.США

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників галузі енергетики становила 10390 грн, що на 19,2% перевищує середній розмір заробітної плати в економіці області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *