16 громад Черкаської області беруть участь у конкурсі Програми «ULEAD з Європою» зі створення ЦНАПів

БезымянныйШістнадцять громад Черкащини подали заявки на участь у 3-му раунді Програми «ULEAD з Європою» щодо створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. Загалом участь у відборі беруть 326 громад України. Про результати відбору буде відомо після 28 лютого, інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Весь цей час команда Департаменту та Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування допомагали громадам, які виявили бажання створити ЦНАП у підготовці пакету документів та подачі заявок. Під час цього процесу проводили інформаційні сесії за участю представників Програми «U-LEAD з Європою», виїзди в громади та були на постійному зв’язку із тими, хто готував заявки.

content_Round_2_2019-1Нагадаємо, за результатами 1 та 2 раунду Програми «U-LEAD з Європою» учасниками від нашої області вже стали 13 громад. До кінця цього року в них мають бути відкриті нові центри, де громадяни зможуть отримати адміністративні послуги в комфортних умовах та кваліфікованим персоналом. Що саме за допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» отримають громади в 1 раунді можна дізнатися за посиланням https://goo.gl/QLWR8j.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *