16 безробітних черкасців знайшли себе в фармацевтиці

фармацевтЩодня тисячі провізорів, фармацевтів, дистриб’юторів, колективи виробничих фармацевтичних підприємств пліч-о-пліч з працівниками медичної галузі піклуються про здоров’я українців.

Фармацевт має розумітися на асортименті лікарських засобів, фізико-хімічних властивостях препаратів, орієнтуватися в їхніх видах та групах, складі, правилах застосування, дозуванні, технологіях приготування, правилах зберігання, знати хімію і латину. Пам’ять для фармацевта – одна з основних якостей, що допомагають швидко орієнтуватися в сучасних ліках.

Потреба у професії провізора та фармацевта  відмічається досить високою стабільністю і затребуваністю, адже в сучасному світі з’являється все більше і більше проблем зі здоров’ям людини, які потребують вживання ліків.

З початку поточного року до обласної служби зайнятості від роботодавців Черкащини надійшла 21 вакансія фармацевта, фармаколога, лаборанта, із них 16 вакансій протягом двох календарних днів укомплектовані. 

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких за цей період було 108 осіб. На сьогодні на обліку служби зайнятості перебуває 36 безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 5-7 тис. грн, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

 

 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *