158 тисяч родин в Черкаській області отримують субсидії

субсидії домогосподарствамГоловним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій. На Черкащині таку допомогу отримують понад 158 тис домогосподарств, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Завдяки програмі, малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу. Вона залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу.

Вона не призначається (у тому числі на наступний період), якщо є простроченої понад три місяці  заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.

Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію можуть призначити на наступний період за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства з урахуванням обставин, що склалися. Таким чином, найбільш вразливі категорії населення забезпечуються державною підтримкою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *