15 творчо обдарованим дітям та молоді призначено стипендію

Відповідно до рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради від 14.07.2016 № 279 на період з липня по грудень 2016 року призначено стипендію 15 творчо обдарованим дітям та молоді:

1) Баєвій Єлизаветі, студентці Київського національного університету фізичної культури і спорту України, за І місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики 2016 серед юніорів до 20 років та І місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики 2016;

2) Біляковій Юлії, учениці НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т.Сенатора», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та Смілянської міської молодіжної громадської організації «Спортклуб Монарх», володарці Кубку Світу та бронзовій призерці Кубку Світу з годзю-рю карате;

3) Убоженку Михайлу, учню Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 5, вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та Смілянської міської молодіжної громадської організації «Спортклуб Монарх», за І місце у Чемпіонаті України з годзю-рю карате та І місце у Чемпіонаті України з годзю-рю карате (юніори, юнаки, молодші юнаки);

4) Долотенку Вадиму, члену Смілянського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Хортингу», за І місце у Чемпіонаті України з хортингу серед молоді у розділі «двобій»;

5) Тімченку Андрію, студенту Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ, члену Смілянського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Хортингу», за ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу серед молоді у розділі «двобій»;

6) Бабіцькій Маргариті, учениці Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та члену збірної області з легкої атлетики, за ІІІ місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики;

7) Іващенко Анні, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», за І місце у Чемпіонаті України з традиційного карате (ката, куміте, ката синхронне) та ІІ місце у Кубку України (куміте);

8) Чернявському Олександру, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 та вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», за І місце у Чемпіонаті України з традиційного карате (ката синхронне) та ІІ місце у Кубку України (ката);

9) Ніколенко Вікторії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 та вихованці спортивного клубу «Восток», за ІІІ місце (ката) у V Чемпіонаті Європи з карате WJKA та ІІ місце (ката командні) у ХІІІ Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате;

10) Кухарику Івану, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 та вихованцю спортивного клубу «Восток», за ІІІ місце (куміте) у V Чемпіонаті Європи з карате WJKA та ІІІ місце (куміте командні) у ХІІІ Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате;

11) Слободянику Антону, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11 та вихованцю спортивного клубу «Восток», за ІІ місце (ката) у V Чемпіонаті Європи з карате WJKA, І місце (куміте командні) у ХІІІ Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате та ІІ місце (ката командні) у ХІІІ Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате;

12) Сердюку Віталію, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11 та вихованцю спортивного клубу «Восток», за ІІ місце у V Чемпіонаті Європи з карате WJKA, І місце (куміте командні) у ХІІІ Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате та ІІ місце (ката командні) у ХІІІ Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате;

13) Нестеренко Наталії, учениці НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15», за ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії»;

14) Бокарьовій Анастасії, учениці НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т.Сенатора», за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі імені Т.Г.Шевченка;

15) Похил Анастасії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, володарці Гран-прі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Я – чарівник».

Першу стипендію творчо обдарованим дітям та молоді, а також грамоти виконавчого комітету Смілянської міської ради їх творчим керівникам, тренерам на урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України вручив перший заступник міського голови Олексій Гончаренко.

За матеріалами відділу молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *