15 рішень ухвалили на засіданні виконавчого комітету

dsc_086730 грудня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 8 членів виконкому. На порядку денному було 15 питань.

Члени виконкому розглянули та ухвалили рішення щодо перспективного плану роботи виконавчого комітету на 2021 рік та плану роботи на І квартал 2021 року.

9 рішень стосувалися роботи медичних закладів та установ: затверджені фінансові плани всіх комунальних медзакладів міста та списані основні засоби відділу охорони здоров’я.

Економісти озвучили розмір середньої заробітної плати лікарів: у центрі первинної медико-санітарної допомоги – 8 700 грн, сімейного лікаря – 10 900 грн (нарахування зарплати в залежності від кількості наданих послуг та їх спеціалізації, кількості укладених договорів сімейними лікарями).

На засіданні підтримали три рішення щодо погодження місця розташування об’єктів виїзної торгівлі. При ухваленні цих рішень міський голова ще раз наголосив на необхідності того, щоб всебічного сприяти підприємцям міста в оформлені дозвільних документів.

На завершення засідання Сергій Ананко привітав присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав успіхів у спільній роботі заради розквіту Сміли та благополуччя її мешканців, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *