140 фактів продажу дітям цигарок та алкоголю зафіксували з початку року в нашій області

продаж неповнолітнім тютюну та алкоголюПоліцейські Черкаської області продовжують проводити спеціальні перевірки, метою яких є виявлення недобросовісних продавців, які продають алкогольні напої та цигарки дітям.

З початку року на території області правоохоронці виявили та задокументували 140 фактів порушень правил торгівлі алкогольними й слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами.

Продавці, не звертаючи увагу на обмеження встановлені законодавством, продають алкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім, що часто призводить до негативних та навіть трагічних наслідків для здоров’я молодого покоління.

На всіх продавців торговельних закладів які вчинили вказані порушення складено адміністративні матеріали за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Черкащини звертається до продавців та власників магазинів з проханням неухильно дотримуватись норм чинного Законодавства та не порушувати його.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.