14 років позбавлення волі отримав колишній оперуповноважений

Прокурори Черкаської обласної прокуратури довели в суді причетність жительки Херсонської області за фактом зайняття посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Слідством встановлено, що жінка будучи обізнаною про факт ведення російською федерацією агресивної війни проти України, добровільно погодилася зайняти посаду «временно исполняющего обязанности старшего оперуполномоченного главного управления мвд Херсонской области» та вподальшому посаду «инспектора по особым поручениям отделения по режиму и защите государственной тайны отдела делопроизводства и режима главного управления мвд Херсонской области».

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси обвинувачену засуджено до позбавлення волі на строк 14 років з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років та з конфіскацією майна, позбавлено спеціального звання капітана поліції колишнього оперуповноваженого ГУНП в Херсонській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.