14-річна смілянка стала Чемпіонкою світу з карате

БезымянныйНещодавно чотирнадцятирічна Ліза Бакай повернулася переможницею з Чемпіонату світу з Годзю-рю карате, який проходив румунському місті Бухарест. Чемпіонат проходив дійсно на високому рівні, в змаганнях взяли участь 29 країн, всього 1100 спортсменів.
Єлизавета виступала в повноконтактному розділі карате Ірікумі-дзю, в якому застосовується багато техніки боротьби і ударів ногами. Як зізнається наша світова чемпіонка було дуже важко, з 16 суперників, найпростішим для Лізи видався поєдинок зі спортсменкою з Італії, а найважчими поєдинки зі спортсменами Греції, Азербайджану та в фіналі з представницею Вірменії. Дівчата були дуже добре підготовлені в технічному аспекті і рішуче налаштовані на перемогу, але робота тренерів Сергія та Олександра Пітенків, наполегливість самої спортсменки дали високий результат, який привів до найвищого щабля світової перемоги.

Займається Єлизавета в смілянському спортклубі «МОНАРХ» та ДЮСШ «ОЛІМП» вже 4 роки, на заняття їздить кожного дня крім неділі, тривалість занять по 2 години, але якщо десь в техніці є помилка то тренування може досягти і 4 годин. Тож завдяки сумлінній праці в цьому році у Лізи це вже не перша перемога світового рівня, в кінці квітня вона виборола 2 Кубки Світу з карате.

В загальнокомандному заліку Чемпіонату Світу команда України зайняла перше місце. В цю світову перемогу нашої держави внесла свій внесок і наша сміляночка Ліза Бакай!

Ми пишаємся своєю землячкою, яка своїм характером, волею, наполегливою працею приносить славу Україні!

Олександр Шуть

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.