135 питань розглянули на черговій сесії міської ради

img_20190903_150437Третього вересня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася 106-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 21 депутат. На порядок денний сесії було винесено 135 питань.

 

Депутат Тетяна Карло озвучила питання щодо необхідності виділення коштів з міського бюджету у розмірі біля 172 тис. грн як співфінансування 30% до виділених з Державного бюджету коштів на реалізацію заходів Постанови Кабінету Міністрів України щодо придбання персональних комп’ютерів з метою покращення навчання та зменшення кількості учнів для роботи на одному комп’ютері до 10 дітей.

На початку сесії секретар міської ради зачитав заяви депутатів Ольги Нікітченко та Віктора Лихолая щодо виходу із депутатської фракції «Блок БПП Солідарність» та входження до фракції «ЧЕРКАЩАНИ». Депутати затвердили нагородження Почесною грамотою міської ради окремих педагогічних працівників коледжу харчових технологій НУХТ та працівників ПАТ «Смілянський машинобудівний завод».

Депутати заслухали звіт депутата Володимира Примака, як голови постійної комісії, про роботу комісії з місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобігання корупції.  Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року та внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, затвердили Програму фінансової підтримки КП «Смілакомунтеплоенерго» щляхом надання поворотної фінансової допомоги, прийняли ряд рішень щодо об’єктів комунальної власності, затвердили положення про управління ЖКГ. Депутати звільнили комунальні підприємства «Комунальник» та «Смілакомунтеплоенерго» від сплати частини прибутку (доходу), що підлягає сплаті до міського бюджету за II – IV квартали 2019 року. На сесії міської ради депутати внесли зміни до Статуту територіальної громади міста, прийняли рішення щодо виділу з управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Депутати розглянули біля сотні проектів рішень із земельних питань, які були винесені на розгляд сесії, але частину проектів відхилили та направили на доопрацювання.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *