130 питань розглянули на сесії міської ради

img_462424 червня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася 17 сесія міської ради. На порядок денний винесено для розгляду 130 питань, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Депутати затвердили план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року, внесли зміни до рішення міської ради про встановлення ставок земельного податку, розміру орендної плати та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Смілянської міської ради.

На сесії надали згоду на передачу в оренду комунального майна, що перебуває на балансах бюджетних установ, закладів сфери освіти. Прийняли з державної до комунальної власності територіальної громади м. Сміла визначене майно та гуртожиток. Затвердили Статути комунальних медзакладів.

Депутати також внесли зміни до рішення міської ради «Про оптимізацію структури та загальної чисельності Смілянської міської ради, її виконавчих органів».

Окрім того, матеріали, придбані за бюджетні кошти для утримання мережі зовнішнього освітлення міста, передали на баланс СКП «Комунальник».

Внесно зміни до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2021 рік та затверджено Статут комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго».

Таакож, депутати детально опрацьовані заяви смілян щодо: погодження місця розташування тимчасових споруд (для провадження підприємницької діяльності); надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; поновлення договору оренди землі; зарахування до черги надання землі для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Затверджено низку міських програм на період 2022-2024 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *