13-літній черкащанин адміністрував Телеграм-канал нового молодіжного руху

Адміністратором спільноти виявився 13-річний житель Черкас. Телеграм-канал заблоковано. Поліцейські спілкуються з батьками та хлопцем.

За словами хлопця, канал він створив для того, щоб стати популярним і використав назву нового молодіжного руху.

Кіберполіція заблокувала телеграм-канал, який адміністрував неповнолітній. Зараз із хлопцем та його батьками спілкуються ювенальні поліцейські.

Черкаські правоохоронці продовжують відслідковувати ситуацію.

Як інформує сайт 18000, йдеться про субкультуру ПВК “Редан”. Правоохоронці пояснюють, що штучне поширення такої субкультури – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність.

В Україні поліція заблоковувала 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. До управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб. Більшість із них – це неповнолітні.

– Аби не дати ворогу успішно провести свою ІПСО і застерегти дітей від необдуманих вчинків, ми спілкуємося із адміністраціями та педагогічними колективами навчальних закладів, але головне: ми звертаємося до батьків і закликаємо їх бути друзями своїх дітей, проводити з ними більше часу, підтримувати їх, цікавитися, з ким вони спілкуються і як проводять дозвілля, – зазначив начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України Василя Богдан.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.